• proje-basvuru

2020 Banyo Tadilatı Trendleri


2020 Banyo Tadilatı Trendleri

Günümüzde banyo dekorasyonu daha dikkatli ve daha özenli yapılmaktadır. Her sezonda trendlerin değişmesiyle sürekli güncellenmektedir. Sizlere hayranlık uyandıracak yep yeni banyo dekorasyonları için yeni trend olan dekorasyon modellerini derledik.

Doğal Banyonun Simgesi Ahşap Banyo Modelleri

Banyo modelleri arasında genelde doğal tasarımlar daha çok tutulmaktadır ve bundan dolayı öne çıkmaktadır. Bu modellerde Japon ahşap ve zarif el sanatları devreye girmektedir. Yep yeni görüntüsü ile soğuk seramiklerin yerini alan ahşap banyo modelleri yatak odası ile birleşerek daha hoş ve zarif görünümler sağlayacaktır. Son birkaç sezondur dünya banyo markalarının öne çıkan Japon banyoları duvara konumlandırılan yeni teknolojileri sizlere sunmaktadır.

Mermer Banyo Tasarımları 2019

Mermerin soğuk etkisi ve görünüşü ahşabın sıcaklığı ile birleşerek serin bir şekilde rahatlama imkanı sunmaktadır. Trend olarak daha yaratıcı fikirler arasında bulunmakta olan ahşap ve mermer banyo modelleri onlarca yaratıcı fikir ve örnek sunmaktadır. Banyolarda görsel önemlidir banyonuzun hoş görünmesi evinizin görünümünde de büyük değişiklik sağlayacaktır. Meşe parkeler, gömme meşe sürgülü kapılar, beyaz mermerin bej ve gri ile ortaya çıkan dokusu banyonuzda olağanüstü bir şıklık ve hoş bir görünüş sağlayacaktır.

Çanakkale Seramik Banyo Modelleri

Kaliteli bir banyo tasarımı ve ürünleri çok fazla renk, desen seçeneği ile seçmekte kararsız kalacağınız Çanakkale seramik ürünleri dayanıklı ve kullanılmaya gerçekten değer bir kalitedir. Banyolar evlerinizde neredeyse en çok kullanılan mekanlardan biridir. Banyonuza gereken değeri de vermeniz gerekmektedir. Banyonuza gereken değeri vermek için güzel bir dizayn yapmanız gerekmektedir. Dizayn yapar iken şüphesiz ki en başta yer alan mobilyalardır ince uzun dolaplar banyonuza çok hoş bir hava katacaktır. Eğer banyonuz küçük ise işlevsel kullanımı kolaylaştırır. Küçük banyolarınız için işlevsel ve kullanışlı, kolay büyük banyolarda renk katmaktadır. Banyo dizaynınızın aydınlatmaya da daha çok önem vermeniz gerekir. Banyonuzun daha aydınlık ve görünümünü hoş kılabilirsiniz. Banyo dolabınızı renkli led ışıklarla dekor edip hoş bir sağlayabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz banyo halılarınız su geçirmemeli ve leke tutmamalıdır buna göre daha kullanışlı olacaktır.

 

Back To Top