• proje-basvuru

Anahtar Teslim Tadilat Fiyatları


Anahtar Teslim Tadilat Fiyatları

Anahtar teslim tadilat ev, iş yeri, restoran gibi çok kullanılan mekanların tüm tadilat işlemlerinin belli bir tarihe kadar tamamen bitirilmesidir. Mülk sahibi belirtilen tarihte mekanı kullanabilir hale gelir.

Binalar canlı yapılardır ve yıllar geçtikçe deforme olması kaçınılmazdır. Bunun yanı sıra yeni bina projelerinin çoğalmasıyla eski evler değerini kaybetmeye başlar. Tüm bu sebeplerden dolayı mülk sahipleri alanlarını yenileme yoluna gider.

Tadilat birçok unsuru bir araya getiren işlemlerin tümüdür. Mutfak, banyo, odalar derken birçok ayrıntıyı düşünmeniz gerekir. Üstelik bu tadilat işlerini yapacak ustalar da ayrı ayrıdır. Tadilat sırasında kullanılacak malzemeleri tek tek araştırıp satın almak, ustalarla anlaşıp hepsinin koordinasyonunu yapmak çok yorucu bir iş olacaktır. Bu durumda anahtar teslim tadilat firmaları imdadınıza yetişecektir.

Anahtar Teslim Tadilat İşlemlerinin Faydaları Nelerdir?

Bu firmalara ulaştığınız takdirde mekanınıza gelip ücretsiz keşif yaparlar. İsteklerinize ve alanın ölçülerine, yapısına uygun bir proje tasarımı hazırlarlar. Bu tasarımı elektronik ortamda çizerek müşteriye sunarlar. Böylece sürprizler yaşanmaz.

Anahtar teslim tadilat fiyatları projenin yapısına göre opsiyonlu olarak sunulur. Böylece müşterinin bütçesine göre bir tadilat planı hazırlanır. Onay verildiğinde anahtar teslim tarihi belirlenir. Belirli bir tarih olduğu için müşteri gelecek adımlarını buna göre atar.

Malzeme seçiminde müşteriye yardımcı olurlar. Anlaşmalı oldukları mağazalara müşteri eşliğinde giderek fayans, parke, banyo mutfak ürünlerinin seçimi yapılır. Alanlarında uzman oldukları için müşteriye nasıl bir malzeme, renk, doku seçmesi konusunda tavsiyelerde bulunurlar. Malzeme sağlayıcıya müşteriyi de götürmek güven oluşturur. Malzemenin kalitesini önceden görme fırsatı sunar.

Üzerinde çalışacakları mekanların fonksiyonel bir şekilde kullanımı için müşteriye çözümler sunarlar. Mesela evlerde mekanların akılcı kullanımı için tasarımlar hazırlar. Gömme dolaplar, raflar…

Anahtar Teslim Tadilat Hangi Hizmetleri İçerir?

  • Fayans, parke kaplaması
  • Boya, badana
  • Mobilya (banyo, mutfak, hol)
  • Su, elektrik, ısı tesisatı yenilenmesi
  • Kapı, pencere yenileme
  • Balkon kapama
  • Oda bölme
  • Asma tavan inşası
  • Dekoratif uygulamalar

Tüm bunlar haliyle maliyetli işlemlerdir. Anahtar teslim tadilat fiyatları kullanılacak malzemelere, işçiliğe ve işlemlere göre değişiklik gösterecektir. Sizin için en uygun fiyatı yüklenici firma verecektir.

Back To Top