• proje-basvuru

Anahtar Teslim Tadilat İşleriniz İçin TT Yapı Mimarlık


Anahtar Teslim Tadilat İşleriniz İçin TT Yapı Mimarlık

Anahtar teslimli tadilat, evdeki yaşam kalitesini belirleyen çalışmalardan biridir. Bütün evi etkileyen bu süreç iyi organize edilmeli ve profesyonel bir ekip tarafından uygun şekilde planlanmalıdır. Evi tamamen yeniden inşa etmeden önce, detaylar üzerinde çok iyi çalışılmalı. Burada uzman bir ekiple ev tamamen incelenmektedir. Bunun için, iç mimar, ev sahibi ile birlikte evin tam incelemesini yapar.

Anahtar Teslimli Tadilat Süreci

Evin anahtar teslimli tadilat yapılması gerekiyorsa, bitirme ve onarım işlerinin hepsinde firma sorumlu olur.

  • Asma tavanlar, boyalar, alçıpan ve parke gibi her detay özenle tartışılmalıdır.
  • İç mimari çizimler burada devreye girer.
  • Bir iç mimar tadilat ile ilgili çizimleri hazırlar ve gerekirse üç boyutlu modelleme çalışmaları başlatır.
  • Komple bir ev tadilatı için 3D modelleme çalışmasının tamamlanmasından sonra, tamir araçları birer birer hesaplanır ve fiyat araştırması başlar.
  • Tabii ki, tadilat için seçilen modellere, onarım ihtiyacına bağlı olarak fiyatlar değişebilir.
  • Bazı durumlarda, iç mimar çizim ve işlem kontrolü için ücret alabilir.
  • Bazı durumlarda, bu ücret toplam maliyete yansıtılır.

Evi Tamir Ettirmek Ne Kadar Sürer?

Evin yenilenmesinin ne kadar süreceği, işin nasıl yapıldığına ve hangi ürünlerin kullanıldığına ve evin büyüklüğüne bağlıdır. Kural olarak, standart bir 3 + 1 evin onarımı ortalama 10 ila 30 gün arasında tamamlanır. İki katlı 250 m2'lik bir villadan bahsediyorsak, bu süre 30 ila 45 gün arasındadır. Ev tamirlerinin ne kadar süreceğini görmek için TT Yapı Mimarlık ile tadilat uzman ekibi ile görüşebilirsiniz.

Evin tamamen yeniden inşası ile çok fazla iş türü bir araya gelerek tamamlanır. Örneğin, bir zanaatkar grubu badana boyası yaptığında, bir alçı ustası da alçıpan üzerinde çalışır, başka bir grup evdeki mobilyaları kurabilir. Ev sahibinin dikkate alması gereken konu, profesyonel kadrolarla birlikte çalışmaktır.

Evin tamamen yeniden tadilat edilmesiyle birlikte bazı sorunlar da meydana gelebilir. Bu yüzden planlı çalışmak gerekir. Öncelikli sıraya ve unsurlara önem vererek uzman kadromuz ile tamir ve tadilat işleriniz en kısa zamanda bütçenize uygun şekilde tamamlanacaktır.

Back To Top