• proje-basvuru

Anahtar Teslim Tadilat İstanbul


Anahtar Teslim Tadilat İstanbul

Anahtar teslim tadilat bina ile ilgili yapılacak tüm iç ve dış tadilatın eksiksiz olarak tamamlanıp ev sahibine teslim edilme sürecidir. Tadilatla ilgili boya, badana işlerinin bitmiş olması, elektrik, su ve ısınma tesisatının yenilenmiş olması, tüm banyo ve mutfağın elden geçirilmiş olması gerekmektedir. Bu süreç bittiğinde bina ya da daire oturabilir hale gelmektedir.

Özellikle kalabalık şehirlerde anahtar teslim projeler sıkça tercih edilmektedir. Hem eski bir yerleşim olmasından hem de kalabalık bir şehir olmasından ötürü İstanbul bu projelerin en çok gerçekleştirildiği il olmaktadır. Aynı zamanda İstanbul inşaat sektörünün en hızlı geliştiği şehirdir. Anahtar Teslim Tadilat İstanbul şehrinde birçok ev sahibinin başvurduğu projelerdendir.  Özellikle apartman dairelerinde kiracı sirkülasyonunun olduğu binalar ister istemez deforme olmaktadır. Evi yenilemek ve değerini arttırmak adına tadilat projeleri gerçekleştirilmektedir.

Daha fazla detay için www.ttyapimimarlik.com/haber-kategori/anahtar-teslim-tadilat/57 bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Anahtar Teslim Tadilat Projeleri Hangi Hizmetleri İçerir?

İstanbul ilinde anahtar teslim tadilat projelerini hazırlayan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar çeşitli hizmetler vermektedir. Öncelikle proje alanına gelerek ücretsiz keşif yapar. Tadilat yapılacak işlemleri ile ilgili bir proje sunarak maliyet oluşturur ve muhtemel anahtar teslim tarihi belirler.

Sektörde birlikte çalıştığı birçok tedarikçi firma olduğu için kullanılacak malzemeleri hızlı ve ekonomik bir şekilde temin eder. Profesyonel ekibi ve mimar ile iyi bir işçilik sunar. Tadilat işlemi birçok alanda yapıldığı için tüm ustaların bir uyum içerisinde çalışmasını gerektirir. Elektrik tesisatını yenileyecek usta farklı, boya badana yapacak usta ayrı olacaktır. Anahtar teslim tadilat yapan firma tüm bu ustaları doğru bir şekilde koordine eder.

Bu projeleri gerçekleştiren firmalar en son trendlerden haberi olduğu için size önerilerde bulunur. Ya da kafanızda bir tasarım varsa onu en iyi şekilde değerlendirip, beğeninize sunar. Projeleri çeşitli tasarım programlarında çizerek en yakın sonucu müşteriye sunarlar. Böylece sona ermiş tadilatta sürprizlere izin vermez ve müşterinin güvenini sağlarlar. Konusunda uzman kadro mekanı akılcı kullanacak çözümler sunarak hayatınızı kolaylaştırır. Anahtar teslim tadilat; mutfak ve banyo tadilatları, tesisat yenileme, fayans-parke döşeme, boya badana işlemlerini içermektedir.

Back To Top