• proje-basvuru

Avcılar Komple Tadilat


Avcılar Komple Tadilat

Komple tadilat yapıldığı zaman, yaptırdığınız alan için büyük bir değişim ve yenilik olacaktır. Tadilat veya komple tadilat yapan işletmeler, büyük bir çoğunluk ile iç mimarlık firmaları ile anlaşmalıdır. Hem kendi müşterileri hem de iç mimarlık firmaları işlerini alırlar. Bir müşteri de komple tadilat yaptırmak istediği zaman, tamirat ve tadilat işlerinin iç mekân görüntüsünü bozabileceğinden bir iç mimarlık firması ile çalışarak keşif ve projelendirme ile işe başlanır.

Ev ve Ofis Tadilatı

Evlerin tadilat işleri ile ofislerin tadilat işleri benzerlik gösterebiliyor. Çünkü ofisler de apartman gibi evlerin yerine kurulabiliyor. Bu neden ile yapı olarak benzerlik gösterirler. Ancak ihtiyaç ve tasarım açısından çok farklıdırlar. Evler her bölümü için ayrı ayrı planlama hazırlar ve tadilat işleri de o plana göre ilerler. Ofislerde daha çok çalışma alanlarının, hareketliliğin, hareket alanının açılması ve konforlu çalışmanın yolu aranarak tadilatlar yapılır.

Mutfak Tadilatı

Mutfak tadilatı, evde yemeklerin çok daha rahat bir alanda yapılacağının ilk adımıdır. Mutfak tadilatı içerisinde mutfak dolapları montajı, tezgâh, tezgâh üstü seramikler, su ve elektrik tesisat çalışmaları, evye yerleştirmesi, kulp değişimleri, zemin kaplama ve uygulamaları gibi pek çok işi kapsar. Ancak bir mutfakta rahat hareket etmek istiyorsanız çok özenli bir plan yapmanız gerekecektir. Böylece mutfak tadilatınız çok daha iyi olacaktır.

Banyo Tadilatı

Banyolar için her zaman insanların yorgunluklarını attıkları alan olarak söylenir. Bu hem yaygın hem de doğru olan cümle, banyo tadilatı için de çok özenilmesi gerektiğini gösterir. Gününüzün başlangıç ve bitiş noktasını, ilk ve son dokunuşları banyoda yaparsınız. Bu nedenle banyonuzun tasarım ve görüntüsü dışında yapılan tadilatların işçiliği ve kalitesi de sizin için çok önemlidir.

Boya Badana Tadilatı

Boya ve badana tadilatları, sadece duvarları kapsamaz. Bir binanın dış cephe boyaması, odalarda duvarların boyanması, kapıların boyanması, tavanların boyanması ve monte edilmiş bazı eşyaların boyanması da boya badana işlerine dahildir. Bütün süpürgelikler, tavanda kartonpiyer aralarının boyanması gibi ince işçilik gerektiren her yer boyanır. Boya, alçı ve sıva ustaları profesyonelliklerini kullanarak işçilik ile bütün detayları ve boyanması gereken alanı boyar.

Back To Top