• proje-basvuru

Banyo Tadilatı İşçilik Fiyatları


Banyo Tadilatı İşçilik Fiyatları

Banyo tadilatı, banyonuz için yeni bir sayfa açılması demektir. Çok önceki zamanlarda anlaşılan banyo tadilatı ile şimdiki zamanda anlaşılan banyo tadilatı çok farklı olsa gerek. Bir dönemin keyif ve sefa sürme dönemi olup banyoya çok önem verdiği, bir dönemin insanlara banyo yapmayı yasakladığı ve bir dönemin de su sıkıntısı ile yaşadığını biliyoruz. Yani bu dönemlerin her birinde farklı bir banyo anlayışı vardır. Bu nedenle banyo tadilatlarınızı bu dönemleri düşünerek yaptırmanızı öneririz. Yani günümüzde her şey serbest. Banyo, küvet, klozet, yalıtım vb. olan her şey. İstediğinizi yaptırabilir, günümüzün en konforlu banyosuna sahip olabilirsiniz.

Banyo Tadilatında İşçilik Nedir?

Banyo tadilatlarında işçilik demek duvar, fayans, küvet, klozet, lavabo, elektrik ve su tesisatları, yalıtım, boya, duvar kırma, fayans kırma, sıva yapma, duşakabin ve duş teknesi, banyo dolapları ve armatürlerin her birinin yapımı işçilikle yapılır ve bunlar fiyatlara dahildir. Banyo tadilatında öncelikle fayanslar kırılır ve sıva işlemleri yapılır. Tesisatlar yenilenmeye alınarak tamamlanır. Üstüne yeni fayanslar döşenir. Ardından büyük olan banyo mobilyaları yani klozet, duş teknesi, duşakabin veya küvet de yerleştirilerek monte edilir. Havlupan da ısı verimliliği açısından konumlandırılır ve seramik lavabo ve çevresi de monte edilir. Ardından banyo dolapları yerleştirilir veya monte edilir. Bütün armatür ve anahtarlar da monte edilip tadilat bölümünü atlatırsınız.

Daha fazla detay için www.ttyapimimarlik.com/haber-detay/komple-ev-tadilat-fiyatlari-nelerdir/38 bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Banyo Tadilatı İşçilik Fiyatları Nelerdir?

Yukarıda banyo tadilatı işçiliği için saydığımız her şey işçilik maliyetini kapsamaktadır. Ortalama büyüklükte (20 m² ile 30 m² arasında) olan bir banyo için eski fayansları kırma işi için 500 TL ile 1.000 TL arasında; sıva işçiliği için 400 TL ile 500 TL arasında; çimento ve yapıştırıcılar için 300 TL ile 400 TL arasında; su ve elektrik tesisatlarının yapılması. 1.000 TL ile 1.200 TL arasında; fayansların malzemeleri ve işçiliği 1.500 TL ile 3.500 TL arasında; klozet ortalama 500 TL; duşakabin ise 500 TL ile 1.500 TL arasında; lavabo dahil banyo dolabı için 400 TL ile 1.000 TL arasında; armatürler ve diğer küçük malzemeler için ise 300 TL ile 600 TL arasında bir maliyet ortaya çıkacaktır. Bütün fiyatlar ortalama üzerinden verilmiş ve değişkenlik de gösterebilir.

Back To Top