• proje-basvuru

Banyo Tadilatı Kaça Mal Olur?


Banyo Tadilatı Kaça Mal Olur?

Banyo tadilatı, evdeki en önemli onarımlardan biridir. Evi daha güzel yapmak için, banyoyu tüm evle uyumlu olacak şekilde yeniden donatmak gerekir. Burada hem dolapların hem de duvarların onarımı, ayrıca sıhhi tesisat ve ekipman da tüm tadilat içine dahildir. Banyonun uygun şekilde tamir edilmesi, iç mimar, usta ve ev sahibi ile birlikte organize hareket edilerek mümkündür. İç mimar evi dekore ederken, usta kendi becerisi ile tamiri destekler. Tüm bunlar bir araya gelince ortalama banyo tadilat fiyatları belirlenir.

Banyo Onarım Fiyatları Nasıldır?

Banyonun yenilenmesi tamamlandığında, öncelikle evin iyi durumda olup olmadığı kontrol edilir. Ücretsiz eksper hizmeti sayesinde, iç tasarımcı evinize gelir ve toplam tadilat maliyetini belirlemek için evinizi denetler. Bu keşif işlemini sadece banyonuz için yaptırabilirsiniz. Banyo dolapları ve istenilen modifikasyonlar değerlendirilmekte ve fiyatlandırılmaktadır. Burada fayans ve kabin malzemeleri fiyatın nasıl olacağını belirleyecek unsurlardır. Hizmetin ne kadar süreceği, fiyatları güncellerken önemli bir faktör olacaktır.

Daha fazla detay için www.ttyapimimarlik.com/haber-detay/komple-mutfak-ve-banyo-tadilati/27 bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Bu yöntemin iyi noktaları şunlardır:

  • Ustalarla bireysel olarak uğraşmanıza gerek kalmaz ve yalnızca bir kişi ile görüşmüş olursunuz.
  • Görüşmüş olduğunuz kişi genellikle sizi anlayan ve istediğiniz işi yapabilen kişidir.
  • Genel olarak banyo tadilatı daha kısa sürede tamamlanır.
  • Nakliye vb. konularında ekstra bir yük üstlenmezsiniz.
  • Kat hizmetleri aynı zamanda bu şirketler tarafından desteklenir ve yorulmanıza gerek kalmaz.

Banyo Tadilat Planlaması Ve Geliştirilmesi

Bir banyoyu yenilemenin ilk adımı iyi planlama yapmaktır. Planlama ne kadar iyi olursa tadilat sonucu da o kadar iyi olur. Banyoyu yenilerken ihtiyaçlarınızı bilmeniz gerekir. Küveti banyonuzdan çıkaracak ve duşakabin alacaksanız, bunu önceden planlamalısınız. Keşif sırasında, beklentilerinizi banyoda yapmak istediğiniz değişiklikleri tespit edecek görevliyle tüm isteklerinizi paylaşmalısınız.

Banyonuza uygun bir tasarım önemlidir. İlk iş olarak banyonuzun genişliğini ölçmelisiniz. Bir sonraki adım, banyonuzdaki kör noktaları tespit etmektir. Özellikle dolaplar ve gömme dolaplar için, bir köşe veya ulaşılması zor alan seçmek size daha fazla alan ve geniş kullanım sağlayacaktır. Zeminde kullanacağınız seramikleri, kırma işleminin bitiminde duvarda kullanacağınız karoları seçme zamanı bir sonraki adımda gelmiştir. Bu planlama banyo tadilatı bütçesi için gereklidir.

Back To Top