• proje-basvuru

İç Dekorasyon Trendleri 2020


İç Dekorasyon Trendleri 2020

İç dekorasyon trendleri her zaman yenilik ve güncellik içindedir. Neredeyse her sene belirli renkler ve mobilya ürünleri moda olmaktadır. Günümüzdeki insanların birçoğu mobilyalarını ve renklerini değişik şekillerde seçmektedirler.

2020 Yılında Popüler Renk Trendleri Neler Olacaktır?

  • Beyaz
  • Siyah
  • Krem
  • Kırmızı
  • Gri

Yukarıda yazdığımız renkler 2020 yılında birçok insanın seçeceği renkler olarak trendlere girmektedir.

Çiçek Desenli Kumaşlar

2020 Yılında çiçek desenli kumaş stilleri öne çıkmaya başlamaktadır. Duvar kağıtları koltuk kumaşları ve yatak örtüleri çiçek desenli kumaşlarda öne çıkmaktadır.

Mutfak Trendleri

2020 Mutfak trendlerine gelecek olursak insanların en çok dikkatini çekmekte olan ahşap kaplamalı mutfak tasarımları olmaktadır. Ahşap modelli mutfak tasarımı insanlar için doğal bir görünüm kazanmaya başlamıştır.

Mobilya Trendleri

Mobilya trendlerine bakılacak olursak yeşil tonlardaki renkleri tercih edebilirsiniz. 2020 yılının trenleri yeşil olacağı görünmektedir. Halılarda koltuk takımlarında neredeyse her yerde karşınıza çıkmaktadır.

Banyo Trendleri

2020 banyo trendleri daha çok canlı renkler, zemin, avize ve bir çok aksesuarlar sahip olmaktadır. Banyo trendlerine uzun zaman düşünülmesi gerekmektedir. Çünkü banyo tadilatları uzun bir süreç istemektedir.

Mozaik Duvarlar

Duvarlardaki artık klasik olan düz renkler kullanımını bırakın. Artık 2020 trendi mozaik duvar desenleridir. Banyo salon tuvalet gibi yerlerde sıkça görebilirsiniz.

2020 trendlerinden bir tanesi de yatak odalarındaki posterler veya duvar kağıtları olacaktır. Salonunuzdaki TV ünitesinin aksesuarları önemli derecede değişecek ve mermer ağırlıklı olacaktır.

Dekorasyon Trendleri Nasıl Belirlenir?

Günümüzün toplumlarındaki akışı diyebiliriz. Üretim trendlerine şekil verenler ise psikolog, sosyolog ve pazarlamacılar insanların yaşam tarzlarını sürekli incelemektedirler.

2020 Dekorasyon Trendleri Nelerdir?

Uluslararası yapılan araştırmalara göre insanlar evlerinde huzur dolu yaşamak istemektedirler. Bunun için 2020 trendleri insanların gözlerini yormayacak evine veya işyerlerine geldiklerinde huzur dolu ve yorgunluklarını atacak şekilde tasarlanmalıdır. Aşırı derecede ışıltılı renkler değil de mat ve sade olanlarından tercih edilmelidir.

Back To Top