• proje-basvuru

Komple Ev Tadilat Fiyatları Nelerdir?


Komple Ev Tadilat Fiyatları Nelerdir?

Komple ev tadilatı fiyatları her zaman her sezona göre farklı fiyat çeşitleri ve meşakkatli olur. Komple ev tadilatı müşteriler için her zaman zorlayıcı süreçlerden olmuştur. Hem maddi hem de manevi açıdan. Çünkü bütün evin tadilattan sonra girdiği bir temizlik süreci bulunmaktadır. Şirketler ile anlaşmalı olarak yaptırıyorsanız da hem paranız yine gidecek hem de son düzeltmeleri yine siz yapacaksınız. Ancak artık e- ticaret siteleri sizlere hem usta hem de ev tadilatınızın tümünü yaptırabileceğiniz bir platform oluşturuyor. İsterseniz sadece banyo veya mutfağınızı da bu şekilde değişime sokabilirsiniz.

Komple Ev Tadilatı Fiyatı

Genelde takım halinde olan bütün paketler, tekli paketlere göre çok daha uygun fiyata olur. Pazarlama sektöründe bu durum bütün satışlarda geçerlidir. Bu durum müşteriler için bir indirim şansı ancak yine de maliyetli, satıcılar için ise satış olanağı sağlamakta. Bu nedenle birçok satıcı komple ev tadilatını, evinizin sadece bir bölümünü komple tadilat yaptırmanızı değil, komple ev tadilat yaptırmanızı öneriyor.

Komple ev tadilatı fiyatları, başvurduğunuz şirkete, malzemelerinizin marka ve maliyetine ve ustalarınızın işçiliğine göre değişim gösterecektir. Bazı yerlerde fiyatlar çok oynama yapmasa da sizin için ortala bir fiyat skalası otaya çıkacaktır.

Daha fazla detay için www.ttyapimimarlik.com/haber-detay/mutfak-tadilati-ne-kadar-tutar/37 bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Komple Ev Tadilatında Fiyatlar Neden Farklılık Gösteriyor?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi fiyatlar bazı kriterlere göre değerlendirilerek satışa açılıyor. Bu farklılıkların nedeni; ustalar, ürünleriniz, ürünlerinizin markası ve ne kadar sürede teslim aldığınız konularına göre değerlendirilir.

Şimdi sizlere birkaç tane, evinizin büyüklüğüne göre kriterlenmiş olan fiyatlandırmaları örnek olarak sunacağız:

Eğer 50 m² ile 100 m² arasında büyüklüğü olan bir eviniz var ise maliyetiniz 20.000 TL – 25.000 TL sularında; 100 m² TL ile 150 m² arasında büyüklüğü olan bir eviniz var ise maliyetiniz 30.000 TL – 40.000 TL sularında; 150 m² ile 200 m² arasında büyüklüğü olan bir eviniz var ise maliyetiniz 50.000 TL – 60.000 TL sularında olacaktır.

200 m² ve üzeri büyüklükle ve çok katlı olan evlerde ise maliyetin değeri daha da yükseliyor.

Back To Top