• proje-basvuru

Küçükçekmece Komple Tadilat


Küçükçekmece Komple Tadilat

Komple tadilat, eviniz için baştan sona bir yenilenme mevsimi olmasını beklemenize gerek yok. Eğer uzun zaman yaşanılmış bir ev veya başka bir mekânda tadilat ihtiyacı var ise kesinlikle yapmalısınız. Komple tadilatın çokça tavsiye edilmesinin sebebi ise şudur; tadilat yapılan bir mekânda, yenilenen yani tadilatı yapılan bölümün diğer kısımlar ile birlikte aynı düzeyde olması beklenir. Yani diğer bölümlerin de tamamen kontrol edilmesi ve yenilenmesi çok daha zahmetsizdir. Başka bir bölümün de kısa zaman sonra tadilata ihtiyaç duyacağı yaygın bir olaydır. Bu neden ile en baştan komple tadilat yapılması daha pratik ve kârlı bir iş olacaktır.

Ofis Tadilatı

Ofis tadilatlarında en önemli nokta görsel estetiktir. Yani bir ev gibi ihtiyaçlara değil, kendine özgü ihtiyaçlara sahiptir. Ofisin içerisine davet eden bir görünüm olmalıdır. Elektrik tesisatı da çok önemlidir. Tasarımların boyut kazandığı tadilat işleri ofislerin görünüm açısından kazanmaları gereken en büyük gerekliliktir.

Ev Tadilatı

Ev tadilatı çok zahmetli ve önem gerektiren bir iştir. Evinizin her bölümünün tek tek tesisatları, montaj, tavan ve zemin uygulamalarının hepsinin yapılması gerekmektedir. Ayrıca proje aşamasında tasarlanan tasarımı şekillendirerek gerçekleştirirler. Ev tadilatı, bir evin yenilenmesi, gelişmesidir. Bir evin dört bir yandan ele alınarak proje aşamasına geçer ve tadilat işlerine başlanır.

Banyo Tadilatı

Banyo tadilatı, yapılması gereken maksimum konforun form kazanmış olsa gerek. Çünkü banyo insanların günlük yaşantıları için çok yardımcı olan ve ihtiyaç giderilen bir yapıdır. Banyolarda öncelikle kırma işlemleri ile komple tadilata başlanır. Kırılanların taşınmasının ardından su, elektrik ve ısı tesisatlarına geçilir. Ardından da yeni fayans döşemeleri yapılır ve banyo mobilyaları (klozet, lavabo, küvet veya duşakabin ve banyo dolabı) yerleştirilir. İstenilen tüm form değişimlerinden sonra da ışıklandırma ve dekora geçilir. Böylece yepyeni bir banyoya sahip oluyorsunuz.

Daha fazla detay için www.ttyapimimarlik.com/haber-detay/mutfak-tadilati-ne-kadar-tutar/37 bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Mutfak Tadilatı

Mutfak bir ev için genel olarak toplanma alanı ya da en güzel konuşmaların geçtiği yerdir. Tabii ki yemek yapmaktan ve yedikten sonra. Bir mutfakta olması gereken en önemli özellikler rahat hareket etme alanı ve düzendir. Bu neden ile tadilatların yapımı ve düzenlenmesi çok önemlidir. Su ve elektrik tesisatları, kaymayan zemin, hava alınması için pencereler, tezgâh, evye, yemek masası ve diğer unsurlar tadilatın yapı taşlarıdır.

Back To Top