• proje-basvuru

Mecidiyeköy Komple Tadilat


Mecidiyeköy Komple Tadilat

Komple tadilat, bir yapının iç ve dış bölümlerinin tamamen yenilenmesi ve yeniden yapılandırılması anlamına gelen bir yenilenme terimidir. Komple tadilatın başlangıcında, ustalar gelerek yapı için keşif yaparlar. Yapılan keşif sonucunda yapının kırılması, eklenmesi ve değiştirilmesi gereken her yeri listelenir. Müşterinin gereksinimleri ve istekleri belirlenir. Bütün projelendirme bu şekilde başlar.

Komple Tadilat Nedir?

Komple tadilat, bir ev için tüm banyo, mutfak, odalar ve antrenin, dış yapı ve çatının yeniden yapılandırılmasıdır. Ancak dış yapı ve çatının yapılandırılması her zaman projeye dahil olmuyor. Komple tadilatın yapılması için belirli bütçenizin olması ve ne istediğinizi bilmeniz gerekmektedir. Bu şekilde projelendirme çok daha kolay olacaktır.

Komple Tadilat Aşamaları Nelerdir?

Komple tadilat aşamaları şu şekildedir;

  • Öncelikle keşif yapılır ve nelerin değişeceği, ekleneceği veya çıkartılacağı belirlenir.
  • Keşif sonrası müşterinin istekleri ve ihtiyaçları konuşulur.
  • Bütçe belirlenir.
  • Projenin başlangıç ve bitiş tarihleri belirlenir.
  • Belirlenen listeler doğrultusunda projelendirmeye geçilir.
  • Planlama çok dikkatli yapılmalıdır. İş bitince arta kalan bir yer veya iş kalmamalıdır.
  • Plana göre mutfak, banyo ve odalar gibi yerlerden biri ile başlanarak dış yapının, yani duvarlar ve çatının da işlerine başlanır.
  • Malzemeler de alınır.

Daha fazla detay için www.ttyapimimarlik.com/haber-detay/kucukcekmece-komple-tadilat/40 bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Bu şekilde olan aşamaları sonucunda istenilen ve planlanan tasarıma ve mekâna ulaşılmış olmalıdır.

Komple Tadilat Firmaları

Komple tadilat firmaları, büyük oranda her mahalle ve çevresinde bulunurlar. Bütün tadilat işlerini yaparlar. Tamirat işlerini de yaparlar. Tek olarak da çalışan firmalar vardır, başka firmalar ile anlaşmalı olan firmalar da vardır. Komple tadilat firmaları; banyo tadilatı, mutfak tadilatı, oda tadilatı, tesisat tamiratı, çatı tadilatı, bina duvarlarının tadilatı gibi pek çok işi yaparlar.

Komple tadilat firmaları sizin istediğiniz gibi ve ihtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde işlerini yaparlar. Komple tadilat aşamalarının hepsini uygularlar. Sadece ev değil, ofis, restoran, kafe, hastane, okul gibi pek çok yerin de komple tadilat işlerini yaparlar. Komple tadilatın içerisinde montajlar, boya ve badana, kurulumlar ve yerleştirmeler, kırma ve dökme de vardır. Tüm işlemleri iş bölümü ile ustalar arasında çok rahat bir şekilde olabilir.

Back To Top