• proje-basvuru

Modern Banyo Modelleri 2020


Modern Banyo Modelleri 2020

Banyo tasarımı mevcut trendler neler ? Herhangi bir özellik var mı? Evin diğer bölümleri gibi banyolar da modaya ve tasarım trendlerine karşı hassastır. Sadece yeniliklerin daha yavaş gelmesi ve daha dikkatli olması düşünülüyor, çünkü banyo tadilatındaki yatırımlar daha önemli ve mükemmel bir düşünce gerçeğine ihtiyaç duyuyor. Mekanın yeniden inşası çok düzenli olmadığında, daha çok 15 - 20 yıl içinde olduğu gibi, bu göreve yaklaşırken çok fazla düşünce ve özen gösterilir.

Genellikle banyo tasarımı kavramı tüm yaşam alanı tasarım düzenlemesiyle bağlantılıdır ve tarzı tam görsel fikir ile belirlenir. Küçük kentsel konutlar için minimalist banyo tasarımına ve küvetli, jakuzili ve duşlu büyük kaliteye sahip lüks evlere gelince, banyo tasarım trendlerinde de çeşitlilik var .

Modern Banyo Tasarımları

Konuyla ilgili çeşitliliğe rağmen, uluslararası tasarım sahnesindeki büyük isimlerin banyo koleksiyonları üzerinde çalıştığından, çok çeşitli duş ve banyo gereçleri yaratmak için üreticilerle buluş ve işbirliği yaptıklarından emin olun. Konunun önemini ortaya çıkaran gelir - banyo tasarımındaki eğilimler güçlüdür ve küresel gelişmelerden iç tasarım eğilimlerinin herhangi bir yönü olarak etkilenir .

Kompakt Yaşam

Günümüzde tasarımcıların önündeki en önemli sorulardan biri, lüks ve stilden ödün vermeden küçük ölçekli yaşamın nasıl sağlanabileceğidir? Dünyada kentleşmenin eşi benzeri görülmemiş artışı ve konutta yaşanan kısıtlamalar soruyu ortaya koyuyor ve ilgi çekici yaratıcı olanaklar sunuyor.

Banyo Renk Trendleri

Banyo tasarımı için renkli trendleri araştırırken, renk paleti seçiminin, ev tasarımının geri kalanı için renk seçiminden ayrı olmadığını ve çok sık sık ev dekoru için tüm konseptin önemli bir parçası olduğunu not etmeliyiz. . Peki, banyo tasarımında modaya uygun renkler hangileri? Bin yıllık pembenin sıcak tasarım sahnesinden çekilmesi, bakır ve diğer pembe tonların kullanımını ve toprak tonalitelerinin - bej ve sarışın, orman yeşili ve kül kömürlerinin yükselişini etkilemekte ve azaltmaktadır. Bakır, modaya uygun tasarım detaylarından tamamen kaybolacak gibi değil, bunun yerine pirinç, siyah ve beyaz metallere karşı daha güçlü tercihler gözlemliyoruz.

Back To Top