• proje-basvuru

Mutfak Tadilat Ne Kadar Sürer?


Mutfak Tadilat Ne Kadar Sürer?

Mutfak tadilatı veya dizaynı yaparken mutfağınızın daha kullanışlı yapmak için herşey göz önünde bulundurarak mutfak modelleri tasarlanır. Mutfaktaki önemli eşyaların yeri rahat çalışılabilecek şekilde tasarım yapılır. Bu tasarımın yanında mutfağın estetik bir  görünüm kazanması göz önünde bulunur.

Günümüzde ailemizle en çok vakit geçirdiğimiz mekandan birileride mutfaklardır. Bundan dolayı mutfağınız sizin istediğiniz tarzda olmalıdır. Yemek hazırlayan ev hanımlarının en çok vakit geçirdiği yer mutfaktır. Bundan dolayı mutfak tasarımları daha çok bayanların seçimlerine göre yapılmaktadır. Tadilat yapmanın en iyi zamanı eve girmeden önce yapmaktır. Eğer tadilat yapmanız gerekirse bu ipuçlarını kullana bilirsiniz;

  • Mutfağınız sizin isteginiz üzerine tasarlanmalıdır.
  • Mutfak dolabınızın alt kısmına fazla çekmece yaptırın ve bu çekmecelerin yüksekliği üstten alta doğru artsın.
  • Tadilat için gereken değişiklikleri eve taşınmadan önce yapılırsa sizin için daha az zahmetli olur.
  • Mutfağınızın tasarımını yapan mimar veya firmadan 3 boyutlu görüntülerini isteyebilirsiniz. Bu şekilde projeye ne kadar bağlı kalındığını takip edebilirsiniz.
  • Mobilyalarınızın gelmesini aylarca beklememek için dolap imalatının bittiğinden emin olun . Bu konu çalıştığınız firmaya bağlıdır yani güven meselesi de diyebiliriz.
  • Yapılan sürede tasarım süreci tam olarak tek görüşmeyle netleşmez. Konuşulması gereken birden çok detay vardır.
  • Dolabınızdaki malzemelerde yaratıcı olmaktan çekinmeyiniz.

Mutfak Tadilatı Fiyatlandırma Süreçleri

Mutfak tadilatı doğru şekilde fiyatlandırma yapılması için ilk önce keşif yapmamız gerekir. Keşif yapımının ardından müşterinin arzu ve istekleride göz önünde bulundurulmalıdır. Buna göre tadilat fiyatlandırılabilir. İç mimar, usta ve ev sahibi ile birlikte yürütülen bu süreçler 3 öğenin de tam olarak doğru şekilde yürütülmesi büyük bir önem taşımaktadır.

Ortalama Olarak Komple Mutfak Tadilatı Fiyatları

Mutfağınızı en baştan yapmak istiyorsanız öncelikle dolapları, duvarları ve mutfak tezgahlarını yeniden dizayn etmelisiniz. Bunların en baştan yapılması seçtiğiniz malzemelerin fiyatları da etki etkili rol oynamaktadır. Bundan dolayı komple mutfak tadilatı fiyatı da verilebilir.

Mutfak Tadilatı Ne Kadar Sürer?

Mutfak tadilatı ne kadar süreceği tadilat içerisinde neler yapılacağına bağlıdır. Ne gibi işlemler yapılacak işlemlerin sonucu ne olacak hepsi buna göre belirtilmektedir.

Başarılı Tadilat Örnekleri

Tadilat yapılan evler büyük bir değişime uğrar. Bu değişimleri görmek ise ev sahipleri için çok güzel bir neşe,ilham kaynağı olabilir. Evinizin önceki ve sonraki hallerini bir kare haline alarak değişimleri çok net şekilde görebilirsiniz.

Back To Top