• proje-basvuru

Mutfak Tadilatı Kaç Gün Sürer?


Mutfak Tadilatı Kaç Gün Sürer?

Mutfakta, olabildiğince konforlu şekilde kullanılabilecek özel mutfak yapıları ile ev tadilatı işlemleri daha özenli bir hale gelmiştir. Bu tadilat işlemlerinde, mutfağın estetik görünümü de göz önünde bulundurulur. Mutfak ürünlerinin temizlenmesi kolaydır, hijyenik malzemeler kullanılır. Masif ahşap, doğal ahşap kaplamalar, polimer bazlı kaplamalar veya alüminyum çerçeveli lamine kaplamalar, anti-toksik lake ve lamine yüzeyler en çok tercih edilenlerdendir.

Mutfak Büyütme Tadilatı

Şu anda, büyük şehirlerin en büyük sorunlarından biri yüksek metrekareli evlerin olmamasıdır. Bu sorun nedeniyle, kare mutfaklar genellikle daha küçüktür ve kullanışlı olmaktan uzaktır. Bu nedenle ailenizle en çok zaman geçirdiğiniz mutfak aslında işlevini yerine getiremez. Bu açıdan düşünüldüğü zaman mutfak büyütme tadilatı kapsamında duvarı yıkabilir ve oturma odasını mutfakla birleştirebilirsiniz veya balkonu mutfağınızla birleştirebiliriz. Böylece dar ve işe yaramaz mutfaktan kurtulup geniş ve özel bir mutfak elde edebilirsiniz.

Çeşitli uzunluklarda depoların boyutları ve mekanizmaları, teleskopik özellikler ile şekillendirilmektedir. Makinelerinizin işlevsel ve ergonomik modüllerine uygun açık mutfaklarda kullanılabilecek ilave dolaplar, ada dolap ve masa seçenekleri, krom aksesuarlar, masa ve sandalyeler tadilat işlemlerinde değerlendirilmelidir.

Daha fazla detay için www.ttyapimimarlik.com/haber-detay/tadilat-nedir/25 bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Mutfak Tadilat İmkanları

Ülkemizin artan konut ihtiyacını karşılamak için aynı yapıya sahip çok katlı ve düz konut inşaatları hızla devam etmektedir.

  • Zamanınızın çoğunu sıkıcı ve yetersiz bir mutfakta geçirmek istemiyorsanız, mutfak tadilatı yaptırma zamanı gelmiş demektir.
  • Mutfağın tamiri, doğru düzende yapılmalı, bireysel isteklerinize ve kullanım amacınıza göre uyarlanmalıdır. Bu, mutfak yenileme işleminde memnuniyeti artıracaktır.
  • Mutfağın tadilatı 25 ila 35 gün arasında tamamlanacaktır.
  • Tadilat süresinin en büyük kısmı üretim aşamasıdır, kurulum mobilyanın büyüklüğüne bağlı olarak 1 gün ile 3 gün arasında değişmektedir.
  • Yerin büyüklüğüne ve talep ettiğiniz değişikliklere bağlı olarak, evinizde yapılacak değişikliklere göre planlama yapılacaktır.
  • İşlemlerin daha da hızlı olmasını isteyenler 10 gün ila 20 gün arasında bir ortalama sürede tadilatı tamamlayabilir.

Mutfağınız, zeki ve deneyimli bir ekip tarafından özel olarak tasarlanmış mutfak dolapları ve estetik unsurlar ile donatılır ve tadilat yapılırsa hayalinizi süsleyen modellere çok daha kısa sürede erişebilirsiniz. 

Back To Top