• proje-basvuru

Mutfak Yaptırmak Ne Kadar Tutar?


Mutfak Yaptırmak Ne Kadar Tutar?

Mutfak yaptırmadan önce şüphesiz ki bütçemizi düzgün ayarlamamız gerekmektedir ancak bütçemizi ne kadar ayarkayacağımızı bilmek bazen zor olabiliyor. Biz de bu içerik de mutfak yaptırmak ne kadar tutar ve komple mutfak yaptırmanın fiyatları nelerdir bunları bu içerik de yer vereceğiz…

Mutfak Yaptırmanın Süreçleri

Mutfak yaptırmak önce fiyatların dengelenmesi için keşif yapılması gerekmektedir. Mekanda gezinti yapılması gerekmektedir. gezinti yapmının hemen ardından müşterinin istediklerini göz öndünde bulundurarak yapım ücretlendirilmektedir. Bu süreçte müşterinin istediği modellerden istenilen örneklerin biçimine kadar pek çok ayrıntı dikkat edilerek ayarlanır. İç mimar, usta ve ev sahibiyle yürütülen bu süreç içerisinde 3 öğenin de tam olarak doğru şekilde yürütülmesi büyük önem taşır.

Komple Mutfak Yaptırma Fiyatları

Mutfağınızı yeni baştan tasarlamak için önce dolaplar, duvarlar ve mutfak tezgahlar dizayn edilir. Bu öğelerin en baştan yapılması doğrultusunda fiyatlarda etkili bir yükseliş olabilir.

Mutfak Yaptırmak Ne Kadar Süre Alır?

Mutfağınızın yaptırmak istiyorsunuz ve kaç gün alacağını mı merak ediyorsunuz? Seçtiğiniz dolapların, duvarların veya mutfak tezgarlarına göre süre değişebilir. Ortalama süre 3-5 gün arasında değişmektedir.

Mutfak Yaptırırken Ne Gibi Şeylere Dikkat Etmeliyiz

Mutfak yaptırmak isteyenler pek fazla alana dikkat etmektedir. Yapım sürecinde herhangi bir hata oluşmaması amacıyla iç mimar, usta ve ev sahibi konuşma halinde olmalı. Malzemelerin neler olduğuna çok dikkat edilmelidir. Markası ne olacak? Rengi ne olacak? Gibi sorulara net cevap vermek için sorulara önceden cevap verilmelidir.

Back To Top