• proje-basvuru

Anahtar Teslim Tadilat

Anahtar Teslim Tadilat

Anahtar teslim tadilat ile evinizin hem iç cephesini hem de dış cephesini baştan aşağıya yenileyebilirsiniz. Eviniz için en modern ve en uygun çalışmaları istersiniz. Bu nedenle internet ortamında birçok mimari sitelere girip araştırma yapmak isteyeceksinizdir. Anahtar teslim tadilat için mimari sitelerin verdiği bilgiler genel olarak benzeşmektedir. Evin yeni yapılandırmasına başlamadan önce ev sahibi ile birlikte bir iç mimar evin genel durumunu belirler. Bu belirlemeler ışığında ev sahibinin ihtiyaç duyduğu şeyleri iç mimar not alır ve bu doğrultuda evin yenilenmesine başlanır.

Uzman bir ekip, iç mimar ve dekoratörler evin her yerini incelemeye başlar. Çünkü ev sahibinin istediği bütün yapı ve dekorların kesin olarak yapılabilir olmasını kontrol etmeleri gereklidir. Örnek vermek gerekir ise, salonda önceden bulunan klima ve konumu değiştirilecek. Ancak yapılan incelemeler sonucu o konuma ağır herhangi bir eşyanın asılamayacağı öğrenilir. Böylece ev sahibinin bilgisi dahilinde daha güvenli bir yapılanma ve dekor olacaktır.

Ev sahibinin seçtiği zemin ve tavan yapısı, pencere ve diğer ev dekor ürünleri ile ilgili her şey iç mimar ile görüşülür ve uygunluğu değerlendirilir. Uyuşmayacak olan durumları düzeltilip daha profesyonel bir iş ortaya çıkar.

Evin yapı işine başlanırken evin içinde birçok uzman ekip olacaktır. Bu ekipler evin her yerinde farklı işleri yapacaklardır. Ancak bu işlerin her biri birbirine bağlıdır. Evin iç tesisat işini yapan ekip işini bitirdikten sonra başka bir ekip boya badana işlerine bakabilir ve sonrasında da zemin ve tavan yapıları yapılabilir. Uzman ekiplerin bu işleyişi sayesinde zamandan tasarruf edilmektedir. Bütün tesisat, boya badana ve zemin işi bittikten sonra mobilya dizimi ve dekorasyon planlandığı gibi iç mimar ve dekoratörler tarafından yapılmaktadır.

Evin dış görünüşü için isteğe bağlı olarak değişim olacaktır. İç tadilat ve dekorasyonu yapılırken aynı zamanda mantolama ustaları dış cephenizi halledecektir.

Evinizin tamamen bitiş süresi, evinizin büyüklüğüne ve kaç katlı olduğuna göre değişecektir. Ortalama olarak 50 m² ile 100 m² arasında bir evin bitiş süresi bir hafta ile iki hafta arasında; 100 m² ile 150 m ² arasında bir evin bitiş süresi iki hafta ile dört hafta arasında; 150 m² ile 200 m² arasında bir evin bitiş süresi 20 gün ila 40 gün arasında değişim göstermektedir.

Dilerseniz daha önce anahtar teslim tadilat ve dekorasyon yapılmış olan evleri de inceleyerek, kendi çizimleriniz için ilham alabilirsiniz.

Anahtar Teslim Komple Tadilat Dekorasyon Fiyatları

Evinizin sadece bir bölümünde hasar var ise ve sadece o bölüme tadilat yapmanız, anahtar teslim komple tadilata göre daha pahalıdır. Evinizin hem daha modern hem de daha uyguna yapılmasını sağlayabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse evinizin herhangi bir işini A fiyatına yaptıracaksanız, komple tadilat yapımında ve aynı alanda (aynı büyüklükte), aynı işi yarı fiyatından daha fazlasını düşürebilirsiniz. Böylece bütün eviniz için çok daha az maliyet ile çok daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Evin bitiş süresi gibi, fiyatlandırma da evin büyüklüğüne ve kaç katlı olduğuna bağlıdır. Ek olarak alınan mobilyalar haricinde yapılacak olan fiyatlandırma ortalama olarak şu şekilde olacaktır;

50 m² ile 100 m² arasında bir evin maliyeti, 10.000 TL ile 30.000 TL; 100 m² ile 150 m ² arasında bir evin maliyeti, 15.000 TL ile 45.000 TL; 150 m² ile 200 m² arasında bir evin maliyeti 25.000 TL ile 50.000 TL arasında farklılık vermektedir.


PROJELERİMİZİ İNCELEYİN
Back To Top